Päevikud

juuli 2008
Teravmäed / Jüri ja Anita fotopäevik
»»»
Tšernobõl / Video: Life After People
Pripjat, kui elav näide sellest, kuidas jätkub areng Maal, kui inimesi järsku enam poleks. Loodus on inimese ökoloogiliselt katastroofilist jalajälge kustutama asunud. »»»
Tšernobõl / Pildistades pimedust
Iga asja jaoks on kunagi esimene kord. Selline kõnekäänd meenus. Esimesed korrad peaks meid justkui inimestema kasvatama, panema uues olukorras iseend uuest küljest hindama. Seega, esimene kogemus on... »»»
jaanuar 2007
FILM: MadExpressiga Aafrikas Dakari rallil
»»»
Maroko - Lääne-Sahara - Mauritaania - Senegal / Dakari ralli: surmasõit või unistuste väljakutse?
Dakari ralli on kindlasti üks sellistest asjadest, mida kõik teavad ja enda arvates "üsna täpselt" ette kujutavad, siinkirjutaja kaasa arvatud. Päris ehe rallikogemus osutus aga hoopiski... »»»
jaanuar 2007
Maroko - Lääne-Sahara - Mauritaania - Senegal / Dakar 2007 fotopäevik
»»»
Atlandi ookean / Solo Nonstop
Pikamaa soolopurjetamise tingimused on karmid: kaks keha - üks on paat ja teine sõitja - peavad omavahel ideaalselt toimima. Kui juhtub midagi ühega, on ohus ka teine ... »»»
aprill 2007
Teravmäed / Harles Tombergi fotopäevik
»»»
juuli 2007
Teravmäed / Peeter Seppingu fotopäevik
»»»
juuli 2007
Teravmäed / Rutt Veide fotopäevik
»»»
Teravmäed / Teistmoodi paradiis
Vahel tekib tunne, et mind on kuidagipidi õnnistatud. Armastuse rindel olen tipus, töö on selline, millest väikesed poisid unistavad, kui nad Jules Vernet või Gerald Durrelli loevad ja ülikoolis... »»»
jaanuar 2006
Maroko / Mootorratastega kõrbes. Fotopäevik.
»»»
Teravmäed / Maailma lõpp on 2000 km kaugusel
Esimene kohtumine jääkaruga lennujaamas See on küll topis, aga aukartustäratav. Topise kõrval seisab mundris mees, kes pistab igale saabujale pihku verise suuga jääkarudega postkaardi.... »»»
Ghana / Pajatus sellest, kuidas me Aafrikas kavala elevandi ja ahnete neegrite käest põgenema pääsesime
Oli täiesti eriline hommik, nagu tavaliselt reisil olles. Istusime neljakesi pisut võidunud särkides oma seljakottide otsas Lääne-Aafrikas Ghanas Tamale bussijaamas ja ootasime tõusva päikese... »»»
Kambodža / Kaunis metsikuid mälupildikesi
Mekongi mööda Laosest Kambodžasse Palav, ah kui palav. Mekongi kaldal suure päikesevarju alla kogunenud laodele pakuvad neli leemendavat valget hiiglast +45 °C kõrvetava päikese käes... »»»